CBI, 25 yıllık deneyimiyle uluslararası kara yolu taşımacılık hizmetlerinde sektörde fark yaratıyor. Güvenli ve kaliteli operasyonların ardında köklü, saygın ve güçlü acente iş birlikleri, operasyon mükemmeliği, titiz ve uzman ekiplerinin çözüm odaklı hizmet anlayışı sayesinde gelişen müşteri memnuniyeti yer alıyor. Sipariş yönetiminden teslimat süreçlerine uçtan uca titizlikle ve şeffaflıkla yönetilen süreçler müşteriler tarafında GPS detayları ile takip edilebiliyor.

Kara yolu taşımacılık hizmetleri kapsamında tüm Avrupa ülkeleri, Balkanlar, merkez Asya ve İskandinavya bölgesini de kapsayan geniş bir coğrafyada komple (FTL) ve parsiyel (LTL) taşımacılık servisi veriliyor. Uzak coğrafyalar için multimodal taşıma hizmeti de veren CBI, bu hizmetiyle zaman ve maliyet avantajı yaratıyor.

CBI’ın uzmanlaştığı bir diğer alan komşu ülkelere yapılan taşımalar. Bu taşımalar mal bedelinin tamamen koruma altına alındığı sigorta kapsamında Mersin ve İskenderun liman bölgelerinden intransit ve direkt olarak organize ediliyor.