CBI, 25 yıllık deneyimiyle uluslararası kara yolu taşımacılık hizmetlerinde sektörde fark yaratıyor. Güvenli ve kaliteli operasyonların ardında köklü, saygın ve güçlü acente iş birlikleri, operasyon mükemmelliği, titiz ve uzman ekiplerinin çözüm odaklı hizmet anlayışı sayesinde gelişen müşteri memnuniyeti yer alıyor. Sipariş yönetiminden teslimat süreçlerine uçtan uca titizlikle ve şeffaflıkla yönetilen süreçler müşteriler tarafında GPS detayları ile takip edilebiliyor.

Kara yolu taşımacılık hizmetleri kapsamında tüm Avrupa ülkeleri, Balkanlar, merkez Asya ve İskandinavya bölgesini de kapsayan geniş bir coğrafyada komple (FTL) ve parsiyel (LTL) taşımacılık servisi veriliyor. Uzak coğrafyalar için multimodal taşıma hizmeti de veren CBI, bu hizmetiyle zaman ve maliyet avantajı yaratıyor.

CBI’ın uzmanlaştığı bir diğer alan komşu ülkelere yapılan taşımalar. Bu taşımalar mal bedelinin tamamen koruma altına alındığı sigorta kapsamında Mersin ve İskenderun liman bölgelerinden intransit ve direkt olarak organize ediliyor.

Komple Taşımacılık (FTL)

CBI, kara yolu taşımacılığı alanında komple taşımacılık (FTL) hizmeti veriyor. Ayrıca ihtiyaç halinde en yeni araç tipleriyle;
– Kapı teslim taşımalar,
– Yurt dışı gümrükleme hizmetleri,
– Ekpres taşıma,
– Çift sürücülü araçlar ile alternatif güzergah taşımaları yapıyor.

PARSİYEL TAŞIMACILIK (LTL)

CBI’ın hizmetleri arasında Parsiyel Taşımacılık (LTL) servisi de yer alıyor.

Bu hizmet kapsamında düşük hacimli bir ya da birden fazla sipariş taşınırken siparişlerin toplanması, depolama, yükleme ve yurt dışı gümrükleme hizmetleri veriliyor.
Ayrıca müşteri talebi doğrultusunda yükleme alanı hizmeti sağlanıyor.