Proje taşımacılığı riskli, deneyim ve yetkin ekipler gerektiren bir hizmet olarak uluslararası taşımacılık sektöründe diğer hizmetlerden ayrışıyor. Lojistiği sağlayan şirketler farklı sigorta riskleri ile karşı karşıya kalabiliyorlar. Bu süreç içinde karşılaşılabilecek özgün riskleri öngörmek ve etkisini karşılayacak şekilde tasarlanan bir sigorta kuvertürüne sahip olmak kritik bir konu olarak karşımıza çıkıyor.

CBI, sektörde proje taşımacılığı kapsamında sigorta plasmanında, tam aracılık ile idari hasar talep hizmetleri sunan yerel bir lider olarak faaliyet gösteriyor. Yüklerini yurt içi ve yurt dışında, yabancı menşeli sevkiyatlar dahil sevk eden şirketler için geniş bir yelpazede uygun maliyetli Proje Kargo Sigorta kuvertürü satışa sunuyor.

Müşteri memnuniyeti ve güvenini önceliğine alan CBI, hizmet verdiği her müşterinin risk yönetim felsefesini içselleştiriyor ve sigorta ihtiyaçlarını karşılamak üzere brokerlik, idari, sovtaj, hasar talebi uzmanlığıyla farklı risk çözümleri içeren hizmetler sunuyor.