CBI, uluslararası taşımacılık hizmetleri kapsamında hava yolu taşımacılığı konusunda farklı coğrafyalardaki geniş acente ağı ve deneyimli kargo elleçleme ekibiyle hizmet veriyor.

CBI’ın İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana havaalanlarında kargo takip eden operasyon personeli, istenirse hava yolu paletlemesini profesyonel yöntemlerle gerçekleştiriyor.

2023 yılı itibarıyla IATA lisansı ile hizmet veren CBI, uluslararası müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye’deki gümrükleme işlemlerinde de uzman ekibiyle çözüm sunuyor.

Uluslararası hava yolu taşımacılık hizmeti kapsamında tüm iş süreçlerini titizlikle yürüten ve 7/24 ulaşılabilen CBI operasyon ekibi, gümrüklemeyle ilgili işlemleri takip ederek süreçle ilgili aşamaları doğrudan müşterilerine raporluyor.

Hava yolu taşıma hizmeti kapsamında depolama, paletleme, gümrükleme servislerinin yanı sıra sigorta hizmeti de veriliyor.

Charter uçak kiralama, 3. ülke transit taşımacılığı, ekspres taşımacılık ve yer garantili kontrat hizmetleri de CBI’ın müşterilerine sunduğu diğer hizmetler arasında yer alıyor.

Uluslararası lojistik hizmetlerinde stratejik çözüm ortağı kimliğiyle faaliyet gösteren CBI, avantajlı maliyeti en hızlı sürede sunarak bütçe ve zaman yönetimine katkı veriyor.